Projekt SPA

Życie bez stresu to najprawdopodobniej kluczowy trend na ten rok. Dlatego wnętrze SPA zaprojektowaliśmy w stylu wabi-sabi. W rzeczywistości jest to coś więcej niż styl Wabi-Sabi. To cały światopogląd w tradycyjnej japońskiej estetyce, który na wiele sposobów jest powiązany z szerszymi koncepcjami japońskiego minimalizmu. Projekt przedstawia świeżą, rustykalną prostotę i spokój - zarówno w bryle budynku, jak i w przedmiotach. Efekt naturalnej ziemistej podłogi powstał, poprzez użycie glinki mineralnej, co celebruje wdzięk wieku, kiedy na przykład użyty przez nas materiał nabiera widocznego zużycia. Spokoju nadaje paleta barw „soft mood”.
Światło jest zawsze ważne w dekorowaniu wnętrz. Dzięki temu przestrzenie wydają się większe, jaśniejsze. Innym interesującym aspektem minimalizmu jest to, że patrzy na ponowne wykorzystanie materiałów tak samo, jak na trwałość projektu. Czyste linie łączą się z dobrze zaprojektowanymi, funkcjonalnymi elementami, materiałami organicznymi i paletami kolorów, aby stworzyć atmosferę powrotu do podstaw. Naddekoracja jest tu zakazana, styl wabi-sabi nie słynie z maksymalistycznych dekoracji wnętrz.

SZUKASZ PROJESJONALNEGO ARCHITEKTA?

SZUKASZ PROFESJONALNEGO ARCHITEKTA?

Jeśli chcesz mieć pewność, że przestrzeń w Twoim domu lub firmie będzie całkowicie unikatowa, skontaktuj się z nami i poznaj nasz punkt widzenia.
SKONTAKTUJ SIĘ

ZAOBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE