MIESZKANIE KAWALERKA

MIESZKANIE BUTIKOWE

Kawalerka została zaprojektowana w sposób kompaktowy, przemyślany pod każdym względem, designu, funkcjonalności i estetyki. W zaledwie 22 metrach kwadratowych połączonego z ogródkiem wnętrza powstała w pełni wyposażona kuchnia, salon z funkcja sypialni, oraz łazienka spa.
Na specjalne życzenie klienta stworzyliśmy alternatywę dla komercyjnego hotelu czy nieestetycznych apartamentów wynajmowanych na krótkie terminy. Stworzyliśmy produkt inwestycyjny, który Klient przeznaczył na swoje własne mieszkanie weekendowe. W tak małej przestrzeni wnętrza nie zabrakło legendarnych mebli oświetlenia znanych projektantów, a naturalna podłoga i materiały wykończeniowe dają poczucie spójności z otaczającym go parkiem zieleni, w którym znajduje się inwestycja.
Zabudowa i garderoba wykonana przez stolarza nadaje indywidualnego charakteru wnętrzu. Dodatki, takie jak wyszukane tapety i szczególnie staranny sposób wykończenia , aż po detale uchwytów są tym co tworzy mieszkanie unikatowym i daje butikowe wrażenie z podróży.

SZUKASZ PROJESJONALNEGO ARCHITEKTA?

SZUKASZ PROFESJONALNEGO ARCHITEKTA?

Jeśli chcesz mieć pewność, że przestrzeń w Twoim domu lub firmie będzie całkowicie unikatowa, skontaktuj się z nami i poznaj nasz punkt widzenia.
SKONTKTUJ SIĘ

ZAOBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

@hfarchitects.pl
@hfarchitects.pl
575 861 104
kontakt@hfarchitects.pl
POLITYKA PRYWATNOŚCI