MIESZKANIE 72 metry Gdynia

„Ogrody Tesoro”

Projekt mieszkania został zainspirowany kolonialną Kolumbią.Stare drewno i mozaika na podłogach, dużo roślinności, jak w ogrodach przy pałacach. Połączyłam to z nowoczesnymi meblami, które dodają przytulności. W mieszkaniu pojawiają się także elementy vintage, połączone ze stylem kolonialnym oraz z vintage lat 60-tych.
Kuchnia w kolorze oliwkowym nadaje domowy klimat wnętrzu, a blat jest wykonany z kamienia, nowoczesne sprzęty tj. okap nablatowy to nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Wykończenie szafek kuchennych szkłem herbacianym, przesuwane fronty jak okna w pociągu są inspirowane podróżą. Styl kolonialny łazienki był inspirowany odległym lądem. Łazienka ma spełniać funkcję relaksacyjną. Wolno stojąca wanna, funkcjonalne podwójne umywalki i lustra, kojarzące się z baśniami tysiąca i jednej nocy. Z kolei salon jest miejscem wypoczynku, ściany są wykończone tapetami specjalnie zaprojektowanymi przeze mnie. Z kolei podłoga to drewniane kasetony vintage. Meble częściowo frezowane nie przytłaczają ciężarem. Kluczowe bowiem jest, aby nie przeładować przestrzeni dodatkami.

SZUKASZ PROJESJONALNEGO ARCHITEKTA?

SZUKASZ PROFESJONALNEGO ARCHITEKTA?

Jeśli chcesz mieć pewność, że przestrzeń w Twoim domu lub firmie będzie całkowicie unikatowa, skontaktuj się z nami i poznaj nasz punkt widzenia.
SKONTAKTUJ SIĘ

ZAOBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE