Gotowiec Inwestycyjny

mieszkanie na wynajem

Miejsce: Warszawa

Układ mieszkania został specjalnie zaprojektowany na potrzeby Klienta, który przeznaczył je na wynajem. Projektantka przeniosła kuchnie, by stworzyć dwie odrębne duże sypialnie z własnymi garderobami. Kuchnia została połączona z salonem a na środku pokoju zaprojektowano obrotowa szafkę na RTV, w której wszystkie kable są dyskretnie pochowane. Całą konstrukcję można swobodnie obracać i ustawić tam, gdzie akurat przebywamy. Tworzy ona również ściankę oddzielająca kuchnie od całości pomieszczenia.
Salon otacza 25 metrowy taras, na który wyjście jest z jadalni oraz salonu. Na podłogach wbrew przekonaniu, że w mieszkaniu na wynajem nie poleca się używania naturalnego drewna projektanta, projektantka użyła naturalnych desek dębowych, które konserwując od czasu do czasu będą służyły całe życie, a starzejąc się wraz z użytkowaniem dają klimat wnętrzu. Wbrew stereotypom, że w mieszkanie inwestycyjne się nie inwestuje projektantka w całym mieszkaniu użyła solidnych materiałów, takich jak: bardzo odporny na uszkodzenia technicznie DEKTON na blaty w kuchni i łazience, kamienne forniry oraz winylowe tapety i sztukaterie.
Kuchnia została wykonana przez stolarza, otwarte półki na ścianach maja charakter dekoracyjny. Wykończenie wnętrza jest w stylu eklektycznym. Rzeźby i maski wiszące na ścianach zostały sprowadzone z Maroko. Dodatki projektantka wyszukała w zaprzyjaźnionych atelier we Włoszech. Komody są również wykonanie własnoręcznie. Z materiałów pozostawionych po projekcie projektantka użyła tapet do wykończenia mebli, a uchwyty według projektu wykonał stolarz, tworząc coś, czego nie dostaniemy w stacjonarnych sklepach. Układ mieszkania 67 metrów jest w pełni funkcjonalny i przemyślany, a lokatorzy mieszkający w nim czuja się w nim komfortowo.

SZUKASZ PROJESJONALNEGO ARCHITEKTA?

SZUKASZ PROFESJONALNEGO ARCHITEKTA?

Jeśli chcesz mieć pewność, że przestrzeń w Twoim domu lub firmie będzie całkowicie unikatowa, skontaktuj się z nami i poznaj nasz punkt widzenia.
SKONTAKTUJ SIĘ

ZAOBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE