HF Architects

Dębki Apartamenty

OSADA DĘBKI TO NIEPOWTARZALNE, CAŁOROCZNE DOMKI NAD MORZEM DO WYNAJĘCIA, KTÓRE POWSTAŁY Z ZAMIŁOWANIA DO ŻYCIA W ZGODZIE Z NATURĄ.

Ich dogodna lokalizacja, w malowniczej miejscowości, sprawia, że stanowią idealną bazę wypadową do organizowania wycieczek o każdej porze roku. Nasze domki posiadają ręcznie wykonane meble, kamienne kominki, saunę. Sa wykonane z naturalnych materialow. Realizujemy domy na zamowienie dla prywatnych inwestorow. Oferujemy pakiety” pod klucz” w roznych stylach wykonczenia . Wykonujemy projekty premium, niepowtarzalne inwestycje oraz przeprowadzamy caly proces inwestycyjny poczawszy od zakupu dzialki po wykonczenie wnetrz

Projekty domów nowoczesnych znajdujące się w naszej ofercie posiadają różne konstrukcje. Są to zarówno niewielkie projekty domów do 100m2, domow wakacyjnych czy letniskowychj. zaplanowane na rzucie prostokąta i przykryte nieskomplikowanymi dwuspadowymi dachami, jak również rozłożyste budynki o otwartych wnętrzach i nowoczesnych okładzinach elewacji, aż po projekty dużych domów z poddaszem użytkowym posiadające dwuspadowe i czterospadowe dachy czy niebanalne nowoczesne konstrukcje tzw”spersonalizowane projekty”. Wszystkie one charakteryzują się bardzo dobrze przemyślanymi układami funkcjonalnymi budynków jak i niebanalnymi bryłami, wyróżniającymi je na tle innych budynków.

SZUKASZ PROFESJONALNEGO ARCHITEKTA?

Jeśli chcesz mieć pewność, że przestrzeń w Twoim domu lub firmie będzie całkowicie unikatowa, skontaktuj się z nami i poznaj nasz punkt widzenia.
 

Skontaktuj się