Dębki apartament

Osada Dębki to niepowtarzalne, całoroczne domki nad morzem do wynajęcia, które powstały z zamiłowania do życia w zgodzie z naturą. Ich dogodna lokalizacja, w malowniczej miejscowości, sprawia, że stanowią idealną bazę wypadową do organizowania wycieczek o każdej porze roku. Nasze domki posiadają ręcznie wykonane meble, kamienne kominki, saunę. Sa wykonane z naturalnych materialow. Realizujemy domy na zamowienie dla prywatnych inwestorow. Oferujemy pakiety” pod klucz” w roznych stylach wykonczenia . Wykonujemy projekty premium, niepowtarzalne inwestycje oraz przeprowadzamy caly proces inwestycyjny poczawszy od zakupu dzialki po wykonczenie wnetrz
Projekty domów nowoczesnych znajdujące się w naszej ofercie posiadają różne konstrukcje. Są to zarówno niewielkie projekty domów do 100m2, domow wakacyjnych czy letniskowychj. zaplanowane na rzucie prostokąta i przykryte nieskomplikowanymi dwuspadowymi dachami, jak również rozłożyste budynki o otwartych wnętrzach i nowoczesnych okładzinach elewacji, aż po projekty dużych domów z poddaszem użytkowym posiadające dwuspadowe i czterospadowe dachy czy niebanalne nowoczesne konstrukcje tzw”spersonalizowane projekty”. Wszystkie one charakteryzują się bardzo dobrze przemyślanymi układami funkcjonalnymi budynków jak i niebanalnymi bryłami, wyróżniającymi je na tle innych budynków.

SZUKASZ PROJESJONALNEGO ARCHITEKTA?

SZUKASZ PROFESJONALNEGO ARCHITEKTA?

Jeśli chcesz mieć pewność, że przestrzeń w Twoim domu lub firmie będzie całkowicie unikatowa, skontaktuj się z nami i poznaj nasz punkt widzenia.
SKONTAKTUJ SIĘ

ZAOBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE