MGR INŻ. KINGA RACZYŃSKA

ZAŁOŻYCIELKA HF ARCHITECTS

Dyplomowany Magister Inżynier Architektury. Wczesne lata swojej kariery zawodowej spędziłam na bliskim wschodzie, gdzie wyspecjalizowałam się w projektowaniu luksusowych hoteli oraz ośrodków spa. 

Bardzo wielkie zaangażowanie, pasja oraz wiedza w dziedzinie architektury zaowocowały wieloma fascynującymi realizacjami nie tylko w tych regionach świata, lecz również za naszym zachodnim oceanem i w całej Europie.

Biuro architektoniczne HF ARCHITECTS powstało na końcu tej fascynującej podróży, dzięki której prowadzę projekty z naciskiem na estetykę oraz ich korelacje z otoczeniem. W swoich realizacjach wykorzystuję inspiracje zaczerpnięte z podróży po całym świecie, dzięki czemu projekty dostarczane przez studio pozostają ponadczasowe i jedyne w swoim rodzaju.

MÓJ ZESPÓŁ

PAULINA FELICIES

NEW BUSINESS I BRAND 
DEVELOPMENT MANAGER
Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, projektami, w kraju i za granicą, specjalista od sytuacji  kryzysowych i brand controllingu Dzieli życie między Polską a Azją.

SYLWIA MALCEWICZ

MŁODSZY INŻ. 
ARCHITEKT
Perfekcjonista w swoich fachu. W Naszym zespole zawsze stara się wprowadzać świeżość najpopularniejszych trendów. Pasjonatka sztuki i designu.

SPRAWDŹ NASZE REALIZACJE

PRZEJDŹ DO PORTFOLIO
„We wnętrzach szukamy harmonii, równowagi, szczerości, światła, powietrza. Tworzymy przestrzenie które inspirują i wypełniają pozytywną energią, w których nasi klienci czują się nadzwyczaj komfortowo. Domy, apartamenty, mieszkania, kawiarnie, salony spa… w których można odpoczywać od codziennego pośpiechu i zgiełku.”

SZUKASZ PROJESJONALNEGO ARCHITEKTA?

SZUKASZ PROJESJONALNEGO ARCHITEKTA?

Jeśli chcesz mieć pewność, że przestrzeń w Twoim domu lub firmie będzie całkowicie unikatowa, skontaktuj się z nami i poznaj nasz punkt widzenia.
SKONTKTUJ SIĘ

ZAOBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

@hfarchitects.pl
@hfarchitects.pl
575 861 104
kontakt@hfarchitects.pl
POLITYKA PRYWATNOŚCI